sadsad x
asdasd
HAKKIMIZDA
1986 yılında, DE-GA OtomotivSan.ve Tic.A.Ş. olarak otomotiv sektöründe üretim ve pazarlama hizmeti vermek amacıyla kurulan firmamız, Türkiye’de ve dünyada bilinen birçok otomobil markasına uyarlanabilen plastik tampon, panjur,davlumbaz vb. üretiminin yanı sıra çeşitli modellere ait kaporta sac aksamları ve otomobil yedek parçaları ithal etmekte ve pazarlamaktadır.

Her zaman en iyi kalitede ürün sunmayı hedefleyen firmamız, ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi sertifikasına sahiptir.

Kendi alanında uzman Türk şirketleriyle de işbirliği yapan DE-GA; müşterilerine, daha çok çeşitle, kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sektörde öncü olmayı hedeflemektedir.
DE-GA, ürün stoklama ve dağıtımla ilgili çalışmaları profesyonelce gerçekleştirmektedir. Firmamız, müşteri siparişlerini tam zamanında, eksiksiz ve sağlam olarak teslim etmeyi hedeflemekte, ürün kalitesinin yanında hizmet kalitesini de daima yüksek tutmaktadır.

Birinci sınıf hammadde kullanarak yüksek kaliteli tampon, panjur ve davlumbaz üreten firmamız, CAD/CAM sistem yatırımlarıyla, CNC enjeksiyon makinaları, fırın boya sistemi, ultrasonik ve sıcak kaynak robotlarıyla yapılmaktadır. Yüksek yatırım kapasitesinin yanısıra ARGE çalışmalarına da ciddi boyutta kaynak aktaran DE-GA, her ay en az 5-6 adet olmak üzere bir yıl içinde 60’tan fazla yeni ürün geliştirmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.