SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
Domenico Ulizio PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ domi@de-ga.com.tr
Garbis Cingöz PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ garbis@de-ga.com.tr
Mustafa Bilgiç ADANA BÖLGE YÖNETİCİSİ mustafa.bilgic@de-ga.com.tr
Mehmet Altan ANKARA BÖLGE YÖNETİCİSİ mehmeta@de-ga.com.tr
Ayhan Horasan SATIŞ TEMSİLCİSİ ayhanh@de-ga.com.tr
Bedel Koç SATIŞ TEMSİLCİSİ bedel@de-ga.com.tr
Ümit Kalender SATIŞ TEMSİLCİSİ umit@de-ga.com.tr
Bülent Oylan SATIŞ TEMSİLCİSİ bulent@de-ga.com.tr
Cemalettin Uğuz SATIŞ TEMSİLCİSİ cemalettin@de-ga.com.tr
Celil Aykan SATIŞ TEMSİLCİSİ celil.aykan@de-ga.com.tr
Cumhur Usanmazel SATIŞ TEMSİLCİSİ cumhuru@de-ga.com.tr
Erkan Yetişir SATIŞ TEMSİLCİSİ erkan.yetisir@de-ga.com.tr
Bilal Öztoprak SATIŞ TEMSİLCİSİ bilal@de-ga.com.tr
Gürkan Elbasan SATIŞ TEMSİLCİSİ gurkan@de-ga.com.tr
Halit Dönmez SATIŞ TEMSİLCİSİ halit@de-ga.com.tr
Hasan Dönmez SATIŞ TEMSİLCİSİ hasand@de-ga.com.tr
Hüseyin Yangır SATIŞ TEMSİLCİSİ huseyiny@de-ga.com.tr
Hüseyin Büyükkapu SATIŞ TEMSİLCİSİ huseyin@de-ga.com.tr
H.İbrahim Korkut SATIŞ TEMSİLCİSİ halil@de-ga.com.tr
İ.Kenan Durmuş SATIŞ TEMSİLCİSİ kenan@de-ga.com.tr
Köksal Turan SATIŞ TEMSİLCİSİ koksal@de-ga.com.tr
Muhittin Yenitürk SATIŞ TEMSİLCİSİ muhittin@de-ga.com.tr
Mustafa Kök SATIŞ TEMSİLCİSİ mustafak@de-ga.com.tr
Ömer Aydın SATIŞ TEMSİLCİSİ omer@de-ga.com.tr
Özcan Yılmaz SATIŞ TEMSİLCİSİ ozcan@de-ga.com.tr
Servet Kocabaş SATIŞ TEMSİLCİSİ servet@de-ga.com.tr
İbrahim Taşdelen SATIŞ TEMSİLCİSİ ibrahimt@de-ga.com.tr
Rıza Uğur SATIŞ TEMSİLCİSİ riza@de-ga.com.tr

Country/Language:

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
© DE-GA OtomotivSan. ve Tic. A.Ş. Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.