sadsad x
asdasd

ADANA'YA YENİ DEPO ALANI

25.01.2018
  
DE-GA Otomotiv’in, her yıl çeşitli illerde düzenlediği geleneksel Ramazan iftarı programına, bu yıl da katılım büyük oldu. Geleneksel Ramazan iftarlarında iş ortaklarıyla bir araya gelen DE-GA Otomotiv’in, bu yıl ki iftar programlarına çok sayıda firma yetkilisi ve çalışanları katıldı. Ramazan ayının bereketini müşterileriyle paylaşan DE-GA Otomotiv ailesi, yenilik ve gelişmeleri müşterileriyle de paylaştı.


Adana’ya yeni depo

Adana Yenidoğan’da açtığı yeni depo alanıyla 21 ile daha hızlı sevkiyat için kolları sıvayan DE-GA Otomotiv, müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için son hazırlıklarını tamamlayarak yeni depo alanlarında hizmet vermeye başladı.

Adana iftarında Emirgan Sütiş’de müşterileriyle bir araya gelen DE-GA Otomotiv, yeni depo alanlarını da kısa bir brifingle müşterilerine tanıttı.

DE-GA için iftihar vakti! Konya’da keyifli iftar

Bir yeniliğe daha imza atan DE-GA Otomotiv, kuş serisi ‘kırılmaz tamponun’ tanıtımını gerçekleştirdi. Daha kolay montaj ve yüksek kalite hammadde ile esnekliği sağlanan ürünün, iftar programı öncesi Konya’da müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek tanıtımı yapıldı.

DE-GA Otomotiv yetkililerinin de bulunduğu, Konya Yatağanlı Osmanağa lokantasında verilen iftar ile Ramazan’ın bereketi tüm iş ortaklarıyla birlikte yaşandı.

İstanbul’da büyük buluşma

İstanbul’da düzenlenen iftar yemeğinde Ramazan’ın bereketini müşterileriyle bir arada yaşayan DE-GA Otomotiv ailesi, çok sayıda konuğunu Avcılar Mira Palas Otel’de ağırladı.

İftar programı öncesi müşteriyle memnuniyet anketi gerçekleştiren DE-GA Otomotiv müşteri temsilcileri ekibi, katılımcılarla tek tek ilgilenerek öneri ve şikayetleri dinlendi. 

AUTO PARTS

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.